1 - این ربات کاملا مستقل از اینستاگرام فعالیت میکند و ارتباطی با این کمپانی ندارد

2 - این ربات تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و بدیهی ست که تمامی خدمات ارائه شده تایع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به صفحاتی که این قوانین را نقض کنند خدماتی ارائه نمیدهد.

3 - این ربات تنها در حیطه خدمات ذکر شده در سایت فعالیت میکند و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای صفحاتی که از پنل استفاده میکنند ندارد.

4 - این ربات هیچگونه دسترسی و عملکردی بجز موارد ذکر شده در سایت به صفحات اینستاگرامی ندارد و تنها یک مکمل برای افزایش بازخورد صفحات اینستاگرامی می باشد و تمامی موارد امنیتی در وب سایت سال هاست که بصورت مرتب و تحت نظر کارشناسان فنی بررسی می شود. کاربر موظف است که در حفظ امنیت پیج خود کوشا باشد، بدیهی ست هر گونه هک یا سو استفاده از صفحات توسط افراد سودجو به این ربات ارتباطی نداشته و مسئولیتی در این زمینه نمی پذیرد.

5 - اینستاگرام موافق استفاده از ربات ها نیست و همواره در بازه های مختلف سعی در شناسایی ربات ها داشته است. تا کنون این ربات با ارائه آپدیت های منظم و بالا بردن کیفیت خدمات مشکلی از لحاظ مسدود شدن پیج ها نداشته و این راه ادامه دارد اما اگر اینستاگرام باعث مسدودی پیجی به دلیل استفاده از ربات شود این ربات مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد و کاربر باید قبل از استفاده از ربات مسئولیت این ریسک را بپذیرد.

6 - این ربات هیچ مسئولیت در قبال مسدود شدن پیج به دلیل ارائه محتوای نامناسب یا نقض قوانین کپی رایت و قوانین اینستاگرام ندارد.

7 - کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت دستی در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد. و عواقب عدم توجه به این موارد بر عهده کاربر می باشد.

8 - این ربات گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.

9 - عودت وجه تنها در قبال شارژِی که مصرف نکرده اید در پنل قابل انجام است.

10 - شارژ استفاده نشده شما تا یکسال در پنل اینستاربات محفوظ باقی میماند و بعد از ان حذف خواهد شد.